Tel: +90 212 465 63 63

  • Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. 2 Apt. No:8/2/14 Bakırköy-İstanbul
  • info@goldgumruk.com.tr

DIŞ TİCARET

DIŞ TİCARET

Firmamız,tecrübesi ile uluslararası alanda çeşitli pazarlardan bilgi toplamakta ve bunları profesyonel olarak analiz edip müşterileriyle paylaşmaktadır. Üreticelere, hedef pazara yönelik geliştirdikleri ürün tasarımları için değişen trendler doğrultusunda rehberlik etmektedir. Böylece farklı ihtiyaç ve gereksinimlere hitap eden ürünlerin gelişimi sağlanmakta ve bunun sonucunda üreticinin uluslararası pazardaki konumu güçlenmektedir.

Dış ticarette misyonumuz, Türkiye'deki malların ihracatı ile sınırlı kalmamakta; ithalat, ihracat, transit, uluslararası ticaret, hedef pazarlarda dağıtım kanallarının yapılandırılması, ortak girişimlerde yer alma ve çeşitli projelere yatırım yapma gibi birçok faaliyeti de kapsamaktadır. Tüm çalışmalarımız, değişen pazar koşullarına ve ortaya çıkan yeni fırsatlara da cevap vermektedir. Profesyonel kadromuz pazar trendlerini ve uluslararası trendleri takip ederek müşterilerini bilgilendirmektedir.

Tecrübesi ile ürünlerini başta Irak olmak üzere, Kıbrıs, İsrail, İran, Özbekistan ve diğer doğal pazarlarımıza ihracı, transit ve transit ticareti için üreticilere her türlü desteği vermekte ve pazar bilgisini iletmektedir.

Copyright © Gold Gümrük Müşavirliği AŞ. 2016. All rights reserved.

Created by: Sesa Bilişim