Tel: +90 212 465 63 63

  • Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. 2 Apt. No:8/2/14 Bakırköy-İstanbul
  • info@goldgumruk.com.tr

GÜMRÜKLEME

GÜMRÜKLEME

Kuruluşundaki sürat ve güvenilirlik felsefesinden ayrılmayan Gold Gümrük Müşavirliği; bu felsefesinin gereği doğrultusunda, Türkiye'de birçok gümrük içi şubesi ve dünyanın birçok yerinde bulunan firmalarıyla beraber, kendi bünyesinde çok ciddi kontrollerden geçirilerek hatasız ve eşzamanlı gümrükleme hizmeti vermektedir. Gold Gümrük Müşavirliği müşterileri gümrük koordinasyon departmanı ile güvenilir, güncel mevzuat ve yatırım danışmanlığı hizmeti alabilmektadir.

İnteraktif gümrükçülük hizmeti sunan Gold Gümrük Müşavirliği her türlü takip, raporlama hizmetlerini elektronik ortamda gerçekleştirerek, işlemlerin elektronik arşivde saklamaktadır.

Kendi ülkesinde sunduğu bu hizmetleri Avrupa Birliği ülkelerinde de kendi ofislerinde vermeye başlamıştır. Böylece ülkemizde başlayan hizmet AB ülkelerine kadar takip edebilmekte ve tek merkezli olarak kontrol altında verilmektedir. Gümrük işleri hizmetinin başlangıç ve bitiş ülkelerinde Gold Gümrük Müşavirliği tarafından verilmesi genişleyen hizmet ağı ile giderek daha yaygınlaşmaktadır.

Firmamız, istenilmesi halinde müşterilerimizin ürünlerini kendi gümrüklü & gümrüksüz antrepolarında bekletebilmektedir, ayrıca kendi makine ve teçhizatlarıyla yükleme, boşaltma ve elleçlemelerini de yapabilmektedir.

Copyright © Gold Gümrük Müşavirliği AŞ. 2016. All rights reserved.

Created by: Sesa Bilişim