Tel: +90 212 465 63 63

  • Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. 2 Apt. No:8/2/14 Bakırköy-İstanbul
  • info@goldgumruk.com.tr

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Gold Gümrük Müşavirliği; 20 yıldır tecrübeli personeli ile Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmeti vermektedir. Firmamız 2016 yılında yeni bir oluşuma giderek, yeni ve dinamik bir ekip ile güncel ve hızlı hizmetler vermektedir. Çalışan personelleri tecrübeli ve güvenilir bir ekipten oluşmaktadır.

Türkiye'nin her yerinde özverili, uzman, eğitimli ve günümüz koşularında maksimum faydalanma bilincindeki ekibi ile sektöründe her geçen sene emin adımlarla lider olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul'daki merkez ofisi beraberinde tüm gümrüklerde her an aktif şekilde rol alabilecek deneyimli gruplar olan Gold Gümrük Müşavirliği; kara, hava, deniz ve demir yolunda ithalat ve ihracat için kımple ve parsiyel yükleme yapmakta ve dış ticaret danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Şirketin amacı, müşterilerinin sadece gümrükleme ve taşımacılık işlemlerini yapmak değil, bilinçli ve tecribeli kadrosuyla, müşterilenin her türlü sorunu ile ilgilenirken onlara alternatif çözümler sunarak sorunlarını çözmektedir. Bugüne kadar birlikte çalıştığı saygın ithalat ve ihracatçı müşterilerinin güvenini kazanarak sürdürdüğü bu mesleği, uzun seneler onurla devam ettirmek ve müşterilerinin başarılarına katkıda bulunmak şirketin en büyük hedefidir. İşinin uzmanı olan ve kendisi ile yarışan Gold Gümrük Müşavirliği, sunduğu hizmet kalitesinden onur duymaktadır.

Copyright © Gold Gümrük Müşavirliği AŞ. 2016. All rights reserved.

Created by: Sesa Bilişim